Hakkımızda

Hakkımızda

Değerli Sterling Dostlarımız,

30 yıl önce başlayan serüven hiç hızını kaybetmeden devam etmektedir. Sterling markası müşteri odaklı çalışma anlayışından bir an dahi ödün vermemiştir. Bu bakış açısından hareketle müşteri ilişkilerinde, kurulumundan bu yana her zaman empati kavramını kullanarak ticaretin genel kuralları çerçevesinde gelişme ve büyüme sağlamıştır.

Sterling ürünleri, bütün müşterilerinin taleplerini karşılama noktasında, Çankırı Şabanözü’nde 440 dönüm arazi üzerine kurulu 13 adet bina ve 10.000 metrekare kapalı alandan oluşan üretim tesisleri, Ankara Tandoğan Genel Müdürlüğü ve Merkez Ofisleri ve İstanbul İstoç irtibat ofisi bunlara ek olarak 3 üst yönetim, 22 beyaz yakalı ve 155 mavi yakalı olmak üzere toplam 180 çalışanı tarafından devasa bir güç ile üretilmiştir.

Sterling, yerel bazda sektörün lideri olarak ABD, Rusya, İngiltere, Fransa, Almanya, İsviçre, Slovenya, Çek Cumhuriyeti Bulgaristan, Tayland, Kuveyt ve Uruguay’ın da aralarında bulunduğu toplam 60 ülkeye 2009 yılından beri ihracat edilmektedir ve 20 ülkenin askeri ve polis teşkilatları tarafından tercih edilmektedir. Öte yandan küresel bazda ise 30 ayrı mamül, yarı mamül ve hammadde üreticisi firmanın Türkiye ve Ortadoğu bölge temsilciliğini yürütmektedir.

Şirketimizin bu günlere gelmesinde katkı sağlayan tüm değerli son kullanıcı ve takipçilerimize teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla

ALTUNBAŞ Ailesi