Haberler

IWA Outdoor Classics 2017 Fuarında Turaç Yine Zirvedeydi

Bu yıl 44.’sü düzenlenen düzenlenen, Almanya’nın Nürnberg şehrinde gerçekleştirilen, 49.000’in üzerinde ziyaretçinin katıldığı IWA Outdoor Classics 2017 fuarında Turaç standı her sene olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi gördü.

Toplamda 120 Metrekarelik bir stant üzerinde neredeyse nefes almaya bile vakit bulamadan gerçekleştirilen görüşmelerimizde fuara ziyaretçi olarak katılan 120 ülkeden 54 adedine ulaşılarak yeni anlaşmalar yapıldı. Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemizin şu ana kadar ulaştığı 48 ülkenin verdiği güç ve heyecanla, IWA 2017 de müşteri portföyümüze yeni eklenen ziyaretçilerimizle ihracat ön çalışmaları gerçekleştirildi. Bu ziyaretçi akını ve aldığımız yorumlar Turaç markalarının artık elitlerin arasında yer aldığının bir göstergesi oldu.

9. kez Ülkemizi temsil ettiğimiz IWA Outdoor Classics’de standımızla ve profesyonel ekibimizle Türk misafirperverliğini en üst düzeyde göstermiş olmanın, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızın 54 ülke temsilcileri tarafından takdir edilmesinin haklı gururunu bir kez daha yaşamaktayız.

IWA 2018’de görüşebilmek dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir