Haberler

Milipol Paris 2015 Fuarı

TURAÇ Dış Ticaret  Limited Şirketi 17-20 Kasım 2015 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen MILIPOL PARIS 2015 Uluslararası Dahili Devlet Güvenliği Fuarı ‘nda katılımcı olarak yer almıştır. 

Fransa İçişleri Bakanı’nın açılışını yaptığı ve Dünyanın dört bir yanından gelen binlerce kişi tarafından ziyaret edilen fuarda çok şık bir tasarıma sahip standımızda, bu fuara ilk defa katılıyor olmamıza rağmen 44 farklı ülkeden kamu ve özel sektör temsilcilerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Ziyaretçilerimiz arasında yer alan farklı ülkelerin emniyet birimleri ile askeri tedarik makamları ile yapılan görüşmelerde ürünlerimizin tanıtımı yapılmış ve özellikle NATO ve CIP standartlarında üretim yapıyor olmamız ilgi ve beğeni ile karşılanmıştır.

Çoğunlukla emniyet kuvvetlerinin ihtiyaçlarına yönelik araç, gereç ve teçhizatla ilgili firma ve kurumların yer aldığı fuarda ürünlerimizden özellikle Non-Lethal serisi ve tabanca fişeklerimiz yoğun ilgi görmüştür. Fuar kapsamında yapılan sektörel iş görüşmeleri ile ticaret imkanları değerlendirilmiş, ayrıca Ülkemizin tanıtımına da ciddi katkılar sağlanmıştır. 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir