Haberler

MSPO 2014 Polonya Savunma Sanayi Fuarı

Polonya’nın Kielce kentinde 22.si düzenlenen kara, deniz ve hava savunma teknolojilerinin birlikte tek bir fuarda sergilenebildiği bir vitrin ve aynı zamanda dünyanın en büyük savunma sanayiifuarlarından biri olan MSPO 2014 Uluslararası Savunma Sanayii Fuar’ına Savunma SanayiiMüsteşarlığı’nın düzenlediği  milli katılım ile katıldık.

Fuara Türkiye’den; Makine Kimya Endüstrisi, Aselsan, Havelsan, Roketsan, TAI, TEI, Turaç, Alpaviation ve Savronik firmaları katılım gösterdi.

Türkiye’nin bu öncü 9 firması ile temsil edildiği fuarda, tanıtımını yaptığımız STERLING 9x19mm FMJ Parabellum Tabanca Fişeği ile ziyaretçilerin ilgi odağı olduk. Bu yıl ilk kez katıldığımız fuarda Kauçuk Non-Lethal Serisi Fişekler ve Hafif Silah Mühimmatı grubundaki yeni ürünlerimizin tanıtımını yaparak Dünya’nın pek çok ülkesinden bizi ziyaret eden müşterilerimizle görüşmelerde bulunduk.

Milli Savunma Bakanı Yardımcımız Sn. Hasan Kemal Yardımcı, Savunma Sanayi Müsteşarımız Sn. İsmail Demir ve Polonya Büyükelçimiz Sn. Yusuf Ziya Özcan’ın standımızı ziyaretleriyle bizleri gururlandırdılar. Gösterdikleri yakın ilgi ve destek için kendilerine teşekkürü borç biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir