Haberler

Turaç Shot Show 2017’de…

17-20 Ocak 2017 tarihleri arasında Las Vegas Sands Expo Center’da gerçekleştirilen Shot Show 17 Fuarı’na katılım sağlayan TURAÇ ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Yoğun görüşme programı yaşayan TURAÇ, konuklarını özenle tasarlanmış standında nitelikli ekibiyle ağırlayarak adına yakışır bir fuar geçirmekle kalmayıp, hafızalara kazınacak sağlam izler bırakmayı da ihmal etmedi.

TURAÇ’ın sergilediği ürünlerden özellikle Türkiye’de ilk defa ve sadece TURAÇ tarafından üretilen 9×19 mm Luger Jacketed Hollow Point (JHP) tabanca fişeği ve ile 9×19 mm Non-Lethal Rubber tabanca fişeği ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

TURAÇ’ın standını ziyaret eden aralarında ABD, Bulgaristan, Şili, Brezilya, Guatemala, Kolombiya, Kanada, Kuveyt, Namibia, Portekiz, Taiwan, Filipinler, Bahrein, Kazakistan, Peru, Çek Cumhuriyeti ve Kosta Rika’nın da bulunduğu 20 ayrı ülkeden temsilcilerle görüşmeler ve bağlantılar yapıldı.

Yapılan görüşmelerin ve gösterilen böylesine yoğun ilgi ve desteğin verdiği güçle TURAÇ, bugün olduğu gibi gelecekte de seçkinlerin arasında yerini almak için  azım ve gayretli çalışmalarını sürdürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir