Haberler

Turaç Standına IDEF 2015 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarında Büyük İlgi

05-08 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul’da TÜYAP fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen IDEF’15 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’na katılım sağlayan TURAÇ, Milli Tedarik Makamları ile yerli ve yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Yoğun görüşme programı yaşayan  TURAÇ,  yerli ve yabancı konuklarını özenle tasarlanmış standında nitelikli ekibiyle ağırlayarak adına yakışır bir fuar geçirmekle kalmayıp, hafızalara kazınacak sağlam izler bırakmayı da ihmal etmedi.

TURAÇ’ın sergilediği ürünlerden özellikleTürkiye’de ilk defa ve sadece TURAÇ  tarafından üretilen 9×19 mm Luger Jacketed Hollow Point (JHP) tabanca fişeği ve 9×19 mm Parabellum Full Metal Jacket (FMJ) tabanca fişeği Milli Tedarik Makamları ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

Fuar kapsamında başta Milli Savunma Bakanlığı olmak üzere Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğünün de bulunduğu 13 milli tedarik makamı ile gerek TURAÇ standını ziyaretleri sırasında, gerekse fuar alanındaki makamlarında görüşmeler gerçekleştirilmiş, TURAÇ üretimi 9×19 mm Luger Jacketed Hollow Point (JHP) ve Parabellum Full Metal Jacket (FMJ) tabanca fişekleri hakkında bilgi verilmiştir.

TURAÇ’ın standını ziyaret eden aralarında ABD, Avusturya, Azerbaycan, Finlandiya, Gürcistan, Katar, Kenya, Tunus, Pakistan, Norveç, Bulgaristan, Makedonya, Estonya, Somali, Nijer, Irak, SaudiArabistan, İsrail, İtalya, İspanya, Kuveyt, Güney Afrika Cumhuriyeti, Bangladeş ve Lübnan’ın bulunduğu 24 ayrı ülkeden üst düzey heyet ve temsilcilerle çok faydalı görüşmeler yapıldı.

Milli tedarik makamları ile  yerli ve yabancı ziyaretçilerden oluşan toplam 37 heyet ve temsilci ile  yapılan görüşmelerin ve gösterilen böylesine  yoğun ilgi ve desteğin verdiği güçle TURAÇ, bugün olduğu gibi gelecekte de seçkinlerin arasında yerini almak için  azım ve gayretli çalışmalarını sürdürecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir